Závady chodníků a komunikací #14144 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Robert   |   28. 6. 2021 (17:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozené dlazdení chodníku

Reakce Čisté Trojky | 29. 6. 2021 (13:53)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila