Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14102 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Radka   |   24. 6. 2021 (11:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spadlí strom přes cestu. Před domem U kněžské louky 2677/6, Praha 3. Pokud by to bylo možné a už tady budete s technikou k odstranění stromu, jestli byste mohli prořezat i keře před tímto vchodem, zasahují do cesty a v zadní části domu u garáží máme také strom, který se naklání do cesty /bylo by také vhodné ho z bezpečnostních důvodů odstranit/ . Velmi děkujeme za SVJ U kněžské louky 2677/6, Praha 3 Radka Járová /předseda SVJ/ kontakt 604860949

Vložil(a): Radka   |   24. 6. 2021 (11:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spadlý strom.

Reakce Čisté Trojky | 24. 6. 2021 (14:18)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka