Závady chodníků a komunikací #14090 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Iveta   |   22. 6. 2021 (21:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dlouhá léta se vyskytují na silnici dvě díry před vchodem domu K Lučinám 14. Těsně před přechodem pro chodce. Děti tudy chodí do základní školy a auta se dírám snaží vyhýbat a zvyšuje se nebezpečí nehody.

Reakce Čisté Trojky | 23. 6. 2021 (09:02)

Dobrý den,

děkujeme za Vaše upozornění na tento problém. Předáme Technické správě komunikací Hl. m. Prahy k zaevidování a k opravě...