Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #14080 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Yaroslav   |   21. 6. 2021 (20:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá plot a lavičky na dětském hřiště.

Reakce Čisté Trojky | 22. 6. 2021 (09:58)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci k opravě.
Pavel, Čistá Trojka