Poškozený mobiliář #14042 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Yaroslav   |   15. 6. 2021 (07:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na autobusové zastávce Olgy Havlové směr Florence je rozbitá část skleněný střechy

Reakce Čisté Trojky | 15. 6. 2021 (09:49)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Ano, předáváme na JC DECAUX k opravě:-) Pavel, Čistá Trojka