Další podněty Čisté Trojce #14016 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Radek   |   11. 6. 2021 (20:41) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

pumpa V Jezerách 21 nefunkční - vůbec nezabírá