Úklid ulic #14013 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Ludmila   |   11. 6. 2021 (18:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po výkopových pracích v Kouřimské ulici zanechali pracovníci zbytky kabelů a jiný odpad u domu Kouřimská 17 (Česká spořitelna)