Závady chodníků a komunikací #14004 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Martin   |   10. 6. 2021 (23:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na spojovacích komunikacích do garáží obytných domů, citelne chybějí balisety . Auta tam parkují ve výhledu a na dané křižovatce dochází k dopravním nehodám minimálně jednou za měsíc. Chápu, že kvůli tramvajím asi nejde problém řešit jinak, než právě zprůhlednit výhled.