Závady chodníků a komunikací #13972 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   7. 6. 2021 (10:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Znovu poškozen chodník u stanoviště tříděného odpadu.

Reakce Čisté Trojky | 7. 6. 2021 (11:03)

Zdravím se a odesílám si své hlášení na TSK... :-)

Děkuji si *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 7. 6. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZUGDPES.