Poškozený mobiliář #13956 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   3. 6. 2021 (19:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

1. Zapleveleny chkdnik
2. Zalatany chodnik, ktery vypada ostudně

Reakce Čisté Trojky | 4. 6. 2021 (09:59)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Seče probíhají. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Petr   |   6. 6. 2021 (02:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

A co to látání? Není možné chodník normálně vydláždit, tak aby nevypadal jako po bombardování na Ukrajině?