Závady chodníků a komunikací #13955 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kristýna   |   3. 6. 2021 (17:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Není videt značka “pozor, přednost zprava” a kdyz uz tam je, tak by bylo supr, aby byla videt.

Reakce Čisté Trojky | 7. 6. 2021 (09:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Posíláme Technické Správě Komunikací k nápravě...
*Martin a Peggy*