Závady chodníků a komunikací #13952 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michal   |   3. 6. 2021 (14:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Široká a hluboká díra v silnici. Vytváří opravdu veliký hluk když projede auto s přívěsem

Reakce Čisté Trojky | 4. 6. 2021 (09:53)

Dobrý den,
-Děkujeme za Váš podnět.
Předáváme Technické Správě Komunikací k zaevidování a k opravě.

*Martin a Peggy*

Reakce Čisté Trojky | 4. 6. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZEVYE25.