Úklid ulic #13939 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   2. 6. 2021 (10:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o uklizeni schodu do Židovskych peci z Rixdorfske ulice Pod Lipami. na sterku to klouze a pro deti riskantni. Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 2. 6. 2021 (10:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Tedy se jedná o posypový štěrk se zimy?
děkuji
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 2. 6. 2021 (10:37)

Ano,
v tomto případě to vypadá na neuklizený posyp ze zimy...
(Martin P3)

Reakce Čisté Trojky | 2. 6. 2021 (16:31)

Poklizeno Čistou Trojkou!!! :-)