Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #13895 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   28. 5. 2021 (13:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poskozeny strom, zrejme od couvani vozidla pred skolou na nam. Barikad. Prosim o predani kompetentni osobe s prosbou o osetreni poskozeneho kmene stromu. Moc dekuji.

Reakce Čisté Trojky | 28. 5. 2021 (14:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme Odboru zeleně.
Pavel , Čistá Trojka

Vložil(a): Petr   |   28. 5. 2021 (14:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velke diky. Pekny den Vam preji.