Chybějící sáčky na psí exkrementy #13863 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Janey   |   25. 5. 2021 (09:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim, dalo by se navysit pocet, ale hlavne cetnost doplnovani pytliku na bobky na krizovatce ulic Borivojova-Jezkova? V okoli potkavam vice stojanu, vetsinou s pytliky, ale tento stojan je vybran hned par hodin, co byl doplnen. Ja si sice nosim pytliky vlastni, ale ocividne to potrebuji dalsi neukazneni sousede, protoze tohle okoli je silene zabobkovane. Uz nemam ani naladu bobky porad nahlasovat. Ale vcera pri ceste z prace jsem si musela dat jeste slalom a u stojanu zadny pytlik. Pritom jeste kolem v poledne byl stojan plny.
Dekuji.

Reakce Čisté Trojky | 25. 5. 2021 (09:18)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Váš požadavek předáváme na Pražské služby, kteří zásobníky doplňují.
Pavel, Čistá Trojka