Závady chodníků a komunikací #13828 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lenka   |   20. 5. 2021 (08:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vážení, již několikrát přes různé instituce včetně policie i té vaší jsem hlásila výmol na vozovce v ul. Italská u autobusové zastávky před VŠE směrem dolů na Žižkov. Tento úsek spadá už pod Prahu 3. Výmol je hluboký a nebezpečný především pro kola a motorky. Situace i přes upozornění a upomínání přetrvává. Můžete to konečně nechat opravit, než se tam někdo zraní???

Reakce Čisté Trojky | 20. 5. 2021 (14:05)

Dobrý den,
Praha 3 není vlastníkem této komunikace, tím je Hl. m. Praha, a jen u nich lze nárokovat opravu.
My za náš úřad závadu nahlásíme Technické správě komunikací, ale zda a kdy toto místo opraví bohužel ovlivnit nemůžeme.
Děkujeme za pochopení, a pokud byste měla fotku daného místa pošlete nám jí, abychom mohli oprávněnost opravy na TSK urgovat.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 20. 5. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZAJPQJC.