Závady chodníků a komunikací #13824 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Filip   |   19. 5. 2021 (13:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

Borivojova ulice v úseku Lucemburksa až Ondrickova je delší dobu v desolatnim stavu. Cast kosty, hlína, asfallt a beton. Aktuálne probíhá výměna potrubí v úseku. Praha 3 v lonskem roce zmiňovala, že v souvislosti s tím proběhne nový povrch vozovky, ale nezdá se, že se tak děje. Úsek by si nový povrch zasloužil,vypada to hrozně. Ulice ve své nižší casti pod Ondrickovou ulici již opravena byla. Bude se tedy vozovka opravovat? Foto v příloze.

Děkuji za odpověď, Haering

Reakce Čisté Trojky | 20. 5. 2021 (08:42)

Dobrý den,
Děkujeme za upozornění na neutěšený stav této ulice. Budeme apelovat na vlastníka komunikace, kterým je Hl. m. Praha, a pouze na nich záleží, jestli a kdy povrch v ulici opraví. Předpokládáme, že povrch budou pokládat po skončení všech prací...
Přeposíláme Váš podnět též Technické správě komunikací, která bude opravu v budoucnu provádět.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 24. 5. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ58CEUP.

Vložil(a): Filip   |   25. 5. 2021 (19:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za snahu, snad se to posune.

Zdravim FH