Závady chodníků a komunikací #13821 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dobry Soused   |   18. 5. 2021 (14:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Propadajici se kanal na vozovce

Reakce Čisté Trojky | 18. 5. 2021 (15:11)

Dobrý den,
K řádnému zaevidování a řešení této závady žádáme doplnit fotografií, o co se konkrétně jedná.

Děkujeme...

Reakce Čisté Trojky | 20. 5. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZH4HNOS.