Závady chodníků a komunikací #13815 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dobry Soused   |   18. 5. 2021 (14:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Znicene balisety

Reakce Čisté Trojky | 18. 5. 2021 (15:08)

Dobrý den,
Přeposíláme na TSK k opravě...

Děkujeme za Váš podnět.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 19. 5. 2021 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ6I3XCJ.