Závady chodníků a komunikací #13804 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Matěj   |   18. 5. 2021 (07:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zničený obrubník

Reakce Čisté Trojky | 18. 5. 2021 (08:11)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 18. 5. 2021 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ9XZFC6.