Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #13798 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Nela   |   17. 5. 2021 (17:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ráda bych nahlásila rozhazeny nepořádek kolem popelnic. Předem dekuju

Reakce Čisté Trojky | 18. 5. 2021 (15:40)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět.Poklizeno Čistou Trojkou.