Závady chodníků a komunikací #13754 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   13. 5. 2021 (13:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
jménem občanky Prahy 3 hlásím závadu na chodníku v ulici Ondříčkova č. 9/1304.
V asfaltu jsou viditelné boule a paní se dotazuje, zda je chodník zařazen do plánu investic.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 13. 5. 2021 (15:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, přeposíláme Technické správě komunikací k vyjádření, případně k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 13. 5. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZU705NM.