Závady chodníků a komunikací #13749 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   11. 5. 2021 (18:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rostoucí díra ve vozovce

Reakce Čisté Trojky | 12. 5. 2021 (14:16)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme k řešení na TSK...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 13. 5. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ0VT7GX.