Závady chodníků a komunikací #13731 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lubomira   |   10. 5. 2021 (11:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, uz nejsou vubec videt pruhy na prechodu, coz ukazuje ze je to dost frekventovane misto jak pro auta, tak pro lidi ktory jdou na Jirak, atd. Muzete to tam prosim zase namalovat? Je to dost nebezpecne. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky | 11. 5. 2021 (08:24)

Dobrý den,
Pruhy na vozovku namalovat neumíme, ale předáváme Váš podnět majiteli komunikace, kterým je magistrát Hl. m. Prahy, a Technické správě komunikací, aby situaci posoudili a zjednali nápravu...

---Díky Martin---

Reakce Čisté Trojky | 12. 5. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZTNP6BH.