Závady chodníků a komunikací #13720 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   7. 5. 2021 (06:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Jičínská před křižovatkou s ulicí Olšanskou je ve směru od Flóry menší, ale hluboký výtluk.

Reakce Čisté Trojky | 8. 5. 2021 (00:13)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. posíláme TSK k zaevidování a k opravě...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 10. 5. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ5P2G69.