Závady chodníků a komunikací #13718 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lucie   |   6. 5. 2021 (19:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na křižovatce Onrikove a Slavkove - propadajíci se vozovka

Reakce Čisté Trojky | 8. 5. 2021 (00:09)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. posíláme TSK k zaevidování a k opravě...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 25. 5. 2021 (21:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZLR8ON4.