Závady chodníků a komunikací #13717 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   6. 5. 2021 (14:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená mozaika na více místech...

Reakce Čisté Trojky | 6. 5. 2021 (14:45)

Děkujeme za Váš podnět.
Předáváme TSK k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 19. 5. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ05NAEN.