Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #13690 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Andrea   |   3. 5. 2021 (16:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hromadí se tu vice a vice odpadu za mřížemi, někdo to tam hází ze shora. Děkuji za odpověď, zda toto místo zajistuje městská část nebo předate informaci majiteli.
Děkuji, Čejkova

Reakce Čisté Trojky | 4. 5. 2021 (09:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Počítám že je klec zamčená že?
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Andrea   |   4. 5. 2021 (13:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ano je, je to tam nahazene seshora. :(