Závady chodníků a komunikací #13684 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamran   |   3. 5. 2021 (06:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Potřebuje asfaltový povrch křižovatka Roháčova Domažlická

Reakce Čisté Trojky | 3. 5. 2021 (14:24)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, předáváme k opravě na TSK...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 4. 5. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ2QXD3T.