Závady chodníků a komunikací #13645 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jindrich   |   28. 4. 2021 (08:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V obou směrech ulice Olšanská na dané úrovni se minulý týden objevily hluboké díry ve vozovce.

Protože je zatím nikdo neopravil, hlásím sem.

Reakce Čisté Trojky | 29. 4. 2021 (20:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, přeposíláme k zaevidování a k opravě Technické správě komunikací...

-Martin a Peggy-

Vložil(a): Jindrich   |   6. 5. 2021 (07:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky, za info. Uběhl týden, pasti na mamuty stále na místě. Nezdá se, ze by TSK nejak spěchalo.