Závady chodníků a komunikací #13609 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ivana   |   24. 4. 2021 (11:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená dlažba před domem Husitská 76/27

Reakce Čisté Trojky | 26. 4. 2021 (08:14)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět,
přeposíláme na TSK k zaevidování a k opravě...

*Martin a Peggy*


Reakce Čisté Trojky | 4. 5. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZL2PQ87.