Závady chodníků a komunikací #13587 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   20. 4. 2021 (23:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

2x rozpadlá dlažba

Reakce Čisté Trojky | 21. 4. 2021 (08:17)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Odesíláme k zaevidování a k opravě Technické Správě Komunikací...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 22. 4. 2021 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZAA8EU7.

Reakce Čisté Trojky | 23. 6. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZAA8EU7.

Vložil(a): Tomáš   |   23. 6. 2021 (15:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V květnu bylo opraveno