Závady chodníků a komunikací #13519 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Štěpán   |   9. 4. 2021 (13:47) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbité zábradlí (asi od nárazu auta)

Reakce Čisté Trojky | 12. 4. 2021 (08:17)

Dobrý den,
-děkujeme za Váš podnět.
Odesíláme k zaevidování a k opravě na Technickou Správu Komunikací...

-Martin a Peggy-

Reakce Čisté Trojky | 16. 4. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZDMDC8Q.