Úklid ulic #13507 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   8. 4. 2021 (13:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v ulici Laubova u čísla popisného 1 se nachází tělo mrtvé holuba. Je u začátku parkovacího místa na chodníku. Byla bych vděčná, pokud by ho někdo odstranil. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 8. 4. 2021 (14:14)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, mrtvé tělo odvezeno Čistou Trojkou.