Závady chodníků a komunikací #13494 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   6. 4. 2021 (20:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící kosty na rohu Ježkové a Kubelíkové. Děkuji za opravu

Reakce Čisté Trojky | 7. 4. 2021 (19:39)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět na opravu chodníkové mozaiky. Zasíláme Technické Správě Komunikací k opravě...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 7. 4. 2021 (21:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZNWQP5I.