Závady chodníků a komunikací #13478 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   2. 4. 2021 (19:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, u nás před barákem je poškozený chodník. Je možné jej opravit? Děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 5. 4. 2021 (14:38)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět na opravu. Předáváme na TSK k zaevidování a k opravě.
Vzhledem k malému rozsahu závady může být oprava provedena až za několik měsíců, dle dispozic opravárenské skupiny.

Děkujeme za pochopení -Martin-

Reakce Čisté Trojky | 24. 5. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ2CX9DB.

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2021 (18:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ2CX9DB.