Poškozený mobiliář #13477 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Karolína   |   2. 4. 2021 (14:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U podzemních kontejnerů na tříděný odpad chybí víko - je to nebezpečné pro malé děti i psy, kteří by tam mohli spadnout. Viz foto. Prosím ihned opravit, děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 6. 4. 2021 (11:07)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme firmě AVE k opravě.
Pavel, Čistá Trojka