Závady chodníků a komunikací #13442 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Aneta   |   29. 3. 2021 (13:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v chodníku. Děkujem

Reakce Čisté Trojky | 29. 3. 2021 (14:23)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme k řešení na TSK...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 16. 4. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZUG1T65.