Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #13400 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno   |   24. 3. 2021 (10:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Desky u domečku s popelnicemi.

Reakce Čisté Trojky | 24. 3. 2021 (10:51)

Desky odvezeny.