Závady chodníků a komunikací #13389 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Albert   |   22. 3. 2021 (13:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Výmol, ideální na zakopnutí :)

Reakce Čisté Trojky | 22. 3. 2021 (19:19)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme TSK k zaevidování a k opravě...

-Martin-