Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #13388 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   22. 3. 2021 (10:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozsypane odpadky po velke plose parku a ver. komunikaci

Reakce Čisté Trojky | 22. 3. 2021 (17:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místo v týdnu zajedeme.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Martin   |   23. 3. 2021 (11:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Reakce Čisté Trojky | 23. 3. 2021 (13:41)

Poklizeno Čistou Trojkou!