Závady chodníků a komunikací #13376 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   19. 3. 2021 (18:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Špatně orientované dopravní značky IS21b a IS21c.

Reakce Čisté Trojky | 22. 3. 2021 (19:21)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme TSK k zaevidování a k opravě...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 23. 3. 2021 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZBDAPXY.