Závady chodníků a komunikací #13375 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Štěpán   |   19. 3. 2021 (13:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

velké díry na komunikaci prosím o rychlé řešení s TSK . děkuji

Reakce Čisté Trojky | 21. 3. 2021 (21:16)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na TSK k řešení...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 22. 3. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZKU1JVG.