Závady chodníků a komunikací #13374 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Štěpán   |   19. 3. 2021 (13:15) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

velká díra přímo pro kola na pravé straně. prosím o předání na TSK

Reakce Čisté Trojky | 21. 3. 2021 (21:13)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme k řešení na Technickou Správu Komunikací.

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 22. 3. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ65YLLL.