Závady chodníků a komunikací #13339 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Klára   |   15. 3. 2021 (13:15) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v chodníku, resp. jeho chybějící část.

Reakce Čisté Trojky | 15. 3. 2021 (21:33)

Dobrý den,

předáváme k řešení na TSK.

Děkujeme za upozornění na tento problém.

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 18. 3. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZAWYXJN.

Vložil(a): Klára   |   24. 3. 2021 (14:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
děkuji za rychlou reakci. Je možné napsat přímo na TSK? V těsné blízkosti, na zastávce tramvaje Strážní, se nyní dodělává přechod a předpokládám, že by mohla být navíc nějaká ta dlaždice na opravu. Děkuji Fejtová.