Závady chodníků a komunikací #13324 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   13. 3. 2021 (17:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Žerotínova bylo káceno v únoru 2021 několik stromů. U posledního z nich zůstaly zákazové značky na 24.2., přesunuty parkujícími do nejméně překážejících pozic. U daného stromu však pracovníci neprovedli úpravu pařezu seříznutím, tak jako u ostatních, zůstává zde tak v průchodu mezi parkujícími auty jednak překážka v podobě ponechaných značek a jednak zbytkem pařezu.

Vložil(a): Tomáš   |   13. 3. 2021 (18:01) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Foto

Reakce Čisté Trojky | 15. 3. 2021 (21:30)

Dobrý den,
Práce by zde měli v nejbližší době pokračovat, v únoru byly přerušeny počasím. Proto zde zůstaly značky a pařez nebyl seříznut.
Vzhledem k onemocnění většiny pracovníků Covidem, mají teď odpovědné firmy delší lhůty.

Místo budeme sledovat, děkujeme za upozornění na tento problém.

-Martin-