Závady chodníků a komunikací #13308 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   11. 3. 2021 (18:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, chtěla bych nahlasit propadlý chodník a rozkopané dlažební kostky v ulici Slavíkova.

Reakce Čisté Trojky | 12. 3. 2021 (09:25)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na TSK k zaevidování a k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 16. 3. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZDS2IQ3.