Závady chodníků a komunikací #13303 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   11. 3. 2021 (12:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozsáhlejší bodová eroze dlažby vozovky