Závady chodníků a komunikací #13302 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   11. 3. 2021 (12:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Počínající eroze dlažby ve vozovce

Reakce Čisté Trojky | 16. 3. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHVDZII.