Závady chodníků a komunikací #13301 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   11. 3. 2021 (12:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v chodníku - mozaika

Reakce Čisté Trojky | 16. 3. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZPP8AD8.